ÜYELİK

Web sitemize üye olmak için bilgisayar üzerinden “Üye Ol” veya Mobil cihaz üzerinden “Üye Girişi” sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin hızlı ve sağlıklı ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce "Mesafeli Satış Sözleşmesi"ni dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için websitemizde her türlü önlem alınmıştır(bknz. Kullanım ve Gizlilik&Mesafeli Satış Sözleşmesi). Bu alınan önlemlerin yanında sizlerin de üye bilgilerinizin güvenliği konusunda dikkat etmeniz gerekmektedir. Web sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmamanız, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmamanız önem arz etmektedir.


Farklı Adres
Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü sevdiklerinize hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde de kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR